-
 -
 -

Kosmetika

Vážené dámy, vážení pánové,

 

za každou prací je příběh a u mě je to přes 20 let příběhu, dlouhá řada zkušeností a poznání, které vedly až ke spolupráci se společností Biologique Rechérche. Do té doby mě práce bavila, ale od té doby se stala vášní a závislostí na ohromujících výsledcích, kterých dosahuji při aplikaci jedinečných přípravků této skvělé značky.

Julie Niedlová,

SALON DELANTA WELLNESS

 

40 LET VÁŠNĚ...

Yvan, Josette a Philippe Allouche, biolog, fyzioterapeutka a doktor, kombinující svoje know-how a nadšení pro vec, napsali unikátní a visionářskou stránku v historii kosmetické péce. Pred 40 lety, když byla spolecnost založena, fungovala jako výzkumná a vývojová laboratoř, jejímž jediným zameřením byl vývoj výrobku pro profesionály nespokojené s produkty vyskytujícími se v té době na trhu.
 
Dnes má Biologique Recherche pověstný věhlas díky ohromující efektivitě produktu, založených na vědeckém přístupu k péči o pleť. Používá výhradně ryzí, koncentrované ingredience v původním stavu, stejně tak i inovativní a přesné postupy a procedury. Philippe Allouche, lékař, projevil již v mládí zájem o naprosto rozdílný přístup svých rodičů ke kosmetické péči. Na počátku tohoto století postupnš převzal od svého otce Yvana kreativní část firmy.
 
Jeho zkušenost z interní medicíny jej vybavila komplexním přístupem k pleti, jakož to orgánu prřmo propojenému se všemi ostatními vitálními funkcemi těla. Navíc mu jeho práce na jednotce intenzivní péče poskytla kvalifikaci odborně posoudit reakce orgánu na stres. Dnes dávají jeho zkušenosti všem specifickým technikám Biologique Recherche zcela nové dimenze.
 
V současnosti je Philippe Allouche garantem unikátní filozofie a know-how Biologique Recherche v oblasti špičkové kosmetické péče šité na míru jednotlivých klientů. Biologique Recherche je mezinárodní značkou dostupnou v 70 zemích světa.
Beauty Institut Ambassade de la Beauté představuje vlajkovou lod umístěnou na prestižní adrese 32 Avenue des Champs-Elysées.
 
 
Scroll upScroll down

 


| Wellnes Český Krumlov | Mapa webu |

Copyright © Wellnesskrumlov 2021

Přihlásit se